לקוחות נכבדים! עקב החלטת משרד התרבות על קיום המופעים, אתרי בראבו עברו שדרוג בהתאם להנחיות ושמירת מרחק כנדרש.
בעת ביצוע ההזמנה אוטומטית נחסמים כיסאות סמוכים בשני הצדדים ליד הכיסאות שנבחרו בהזמנה. את כל ההזמנות ניתן לבצע באופן מקוון דרך האתר.
כל הפניות מתקבלות בכתב בלבד דרך הקישור בתחתית הדף יצירת קשר עם הנהלת האתר.
גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

הצגות ילדים

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - שועלון מחפש חברים

ארכיון תאריך: 24 אוגוסט 2018 - 11 מרץ 2020

משך: שעה

רכישת כרטיס הכרחית לילד בכל גיל

מומלץ לגילאים 3 - 6

על מנת לא לפגום בחווית הצפייה של ילדיכם, ילדים ופעוטות מתחת לגיל הצפייה לא יורשו להכנס לאולם.
איך רוכשים חברים? שאלה שמעסיקה את כולנו, ילדים ומבוגרים, בשלבים השונים של חיינו, אבל אולי אקטואלית במיוחד עבור הקטנים ביותר – שמתחילים להתנסות בתקשורת עם בני גילם בפעמים הראשונות, בגן, בגינה ובבית הספר. לכן ההצגה "שועלון מחפש חברים".

בהצגה, שכתב המנהל האמנותי של תיאטרון אורנה פורת גיל צרנוביץ, בהשראת הספר "שועלון רוכש חברים" מאת אדם רלף, יש לשועלון הקטן יום הולדת. הוריו האוהבים שואלים אותו מה היה רוצה לקבל מתנה והשועלון עונה שהמתנה הטובה ביותר שהוא יכול לבקש היא חבר – מישהו שיוכל להזמין לחגוג איתו את יום ההולדת. ואז הוא יוצא לחפש חברים. בהתחלה הוא חושב שהדרך לרכוש חבר היא, ובכן, ליצור אותו בעצמו – לבנות אותו מהחומרים שנקרים בדרכו ביער – ענפים, עלים, אגוזים וכדומה. על הבמה יוצרים השחקים בובות, שתכננה ועיצבה הבובאית מוריה בן אבות – ממש כפי שילדים יוצרים דמויות מקוביות וחפצים שמוצאים בבית.

בדרך פוגש השועלון חיות אחרות – ארנבת ואח ואחות סנאים - שמנסות לעזור לו "לבנות" חבר. למרות הניסיונות הכנים, הם לא מצליחים לבנות מישהו שיוכל באמת לשחק עם השועלון ובוודאי שלא לבוא ליום הולדתו. אבל בדיעבד מגלה השועלון שלמעשה, בעוד שהוא קיווה למצוא רק חבר אחד, הוא מצא שלושה!

משתתפים: תומר אופנר, שמעון חאבא, ליאור כהן, לורין מוסרי/מיטל סלקמון.
מחזה ולחנים: גיל צרנוביץ
בימוי: רבקה וולמן.

גילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter